Wspomnienia z okazji Jubileuszu 35-lecia Chóru PB. Więcej...

Wspomnienia z okazji Jubileuszu 30-lecia Chóru PB. Poczytaj...

Nasz fanpage na Facebooku. Zobacz...

Jubileusz 40-lecia Chóru Politechniki Białostockiej

Drodzy Dyrygenci, Chórzyści i Sympatycy Chóru Politechniki Białostockiej.

25.11.2017 r. (sobota) organizujemy uroczyste obchody Jubileuszu 40-lecia istnienia naszego Zespołu. Planujemy w tym dniu w godzinach wieczornych uroczysty koncert w Sali Koncertowej przy ul. Podleśnej 2, a po koncercie będziemy bawić się na bankiecie w lokalu „Trzy Po Trzy” przy ul. Adama Mickiewicza 47. Szczegóły dotyczące imprezy będą podane na 2-3 miesiące przed terminem.
Bylibyśmy wdzięczni za pomoc w rozreklamowaniu tego wydarzenia w naszym środowisku. Chcemy dotrzeć do jak największej liczby obecnych i byłych członków Zespołu. To w końcu nasze wielkie święto i okazja do spotkań po latach. Ważne jest byśmy poznali w miarę szybko liczbę chętnych do udziału w tym przedsięwzięciu. Prosimy zainteresowanych Jubileuszem byłych chórzystów o kontakt z nami na nasz adres mailowy chor@pb.edu.pl.

W związku z tym prosimy już teraz (w miarę możliwości) o deklarowanie swojego udziału z rozróżnieniem: koncert lub koncert + bankiet z zaznaczeniem, czy wraz z osobą towarzyszącą. Chcielibyśmy, przy tej okazji, uaktualnić naszą bazę chórzystów i umożliwić wzajemny kontakt. Prosimy w miarę możliwości o podawanie danych do kontaktu (email, tel.).

Do spotkania na Jubileuszu Chóru Politechniki Białostockiej!!!

Pozdrawiam

Wioletta Miłkowska (w imieniu Zarządu Chóru PB)

Dane do kontaktu:
www.chor.pb.edu.pl
email: chor@pb.edu.pl
tel. 502534507 – dyrygent Wioletta Miłkowska
tel. 607334455 – Justyna Grodzka

koncert w Petresburgu
koncert chórów m. bałtyckiego
rekrutacja do Chóru PB
koncert beethoven